Sme pripravení Vám poradiť pri nasadení sponkovacej techniky do Vašej výroby, pri výbere vhodných spôn. Poradenstvo poskytujeme telefonicky, ale aj priamo u Vás vo výrobe.

Pre otázky využite našu non-stop telefonickú linku +420 607 237 237.

Na obrázku je zobrazený priebeh testovania zošitia dna krabice pre transportné skúšky obalu z vlnitej lepenky. V rámci poradenskej činnosti možno zabezpečovať aj testovacie uzatváranie krabíc a testovacie šitie na Vašich produktoch.

Široká portfólia sponkovačiek a spôn umožňuje flexibilne zareágovať na požiadavky našich zákazníkov z priemyslu nábytkárskeho, automobilového, ale aj čalúnnických a obalárských firiem.

Zariadenie Josef Kihlberg predvádzame aj u zákazníkov.

Otázky a odpovede

Otázka: Mám sponkovačku a neviem, či je to JOSEF KIHLBERG ?
Odpoveď: Pošlite nám fotografiu sponkovačky a rozmery spony na náš mail info@kuda-packaging.com . Radi sa pokúsime sponkovačku identifikovať.

Otázka: Potrebujem sponky do sponkovačky a neviem, aký typ sponky mám požadovať ?
Odpoveď: Treba premerať hlavu a zásobník sponkovačky. Odporúčame poslať nám sponkovačku na našu adresu a my Vám sponkovačku premeriame a oznámime, aký typ spony potrebujete. V prípade záujmu spracujeme aj ponuku na vhodné sponky do sponkovačky.

Otázka: Servisujete zariadenie , aj keď sme ho nekoúpili priamo u Vás ?
Odpoveď: Áno, servisujeme s výNimkou bezplatných záručných opráv. Bezplatné opravy a bezplatné diely v rámci záruky zabezpečuje priamo predajca. Pozor, u niektorých predajcov môže cena výmeny dielu presiahnuť jeho hodnotu, aj keď ho získate v rámci záruky bezplatne!

Otázka: Ako spoznám originálne spony JOSEF KIHLBERG ?
Odpoveď: Prvú zbežnú kontrolu môžete vykonať tak, či balenie zodpovedá baleniu uvedenom na našich stránkach v rubrike spony. Všetky kartóny aj škatuľky nesú logo JOSEF KIHLBERG v modrej farbe. Kartóny sú označené čiarovým kódom a popisom obsahu. Nepoužívame na balenie samolepiace etikety, pretože potlače sú priamo na kartóne. Ďalej môžete prekontrolovať posuvným meradlom rozmery a drôt spony, či zodpovedá špecifikáciám. Ďalšie posúdenie už zvládne len odborník, preto nám môžete spony zaslať na posúdenie.

Otázka: Používam neoriginálne spony, čo sa môže stať ?
Odpoveď: Okrem toho, že môžete porušiť záručné podmienky, môžete si aj poškodiť sponkovačku (zlomenie čeľustí, vytĺkanie strojčeka pri príliš tvrdom drôte alebo lepení) alebo môžete zle zosponkovať produkt (malá pevnosť drôtu) alebo môžete mať časté oneskorenia vďaka uviaznutí spony v strojčeku… A to sú iba niektoré z najčastejších problémov.