Na kompletný sortiment sponkovačiek JOSEF KIHLBERG poskytujeme záručný a pozáručný servis vráatane dodávky originálnych náhradných dielov JOSEF KIHLBERG.

V prípade potreby poskytujeme servis priamo vo výrobe u zákazníka. Originálne diely sú základným predpokladom dlhodobého fungovania zošívačiek JOSEF KIHLBERG. Náhradné diely sú dostupné z centrálneho skladu alebo zo skladov distribútorov zošívačiek príp. sponkovačiek.

Zákazníci si môžu zapožičať náhradnú sponkovačku po dobu doručenia náhradných dielov, tak aby nezostali bez náradia. Pri objednávaní dielov nám nezabudnite vždy oznámiť sériové číslo strojčeka, typ strojčeka a typ spony, ktoré používate. Zákazníci si mohou po dobu doručení náhradních dílů zapůjčit náhradní sponkovačku, tak aby nezůstali bez nářadí. Při objednávání dílů nám nezapomeňte vždy sdělit sériové číslo strojku, typ strojku a spony, které používáte.

Väčšinu dielov pre sponkovačky O krúžky, úderník, nákovy, pružiny do zásobníkov, vodiace prvky, čeľuste,… máme vždy skladom.

V rámci dodávok náhradných dielov Vám môžeme poskytnúť aj originálne mazivá JOSEF KIHLBERG pre Vašu údržbu tak, aby sponkovačky dosahovali maximálneho výkonu po celú svoju životnosť.

Je dôležité spomenúť, že použitie originálnych dielov je dôležité pre dlhodobý chod sponkovačky. Najmä gumové O krúžky a pružiny, ktorým venujeme extrémnu pozornosť a nechávame je vyrábať z moderných trvanlivých materiálov, majú násobnú životnosť oproti obyčajným krúžkom a pružinám pre nenáročné aplikácie (napr. statické tesnenia, tlmenia, a pod.)

Lokálny servis na sponkovačky JOSEF KIHLBERG je pilierom úspechu, na ktorom staviame spokojnosť zákazníkov.