Pre presun na vybranú kategóriu kliknite na odkazy v prehľade :

Automatické sponkovačky s dlhým zásobníkomAutomatizovaný upevňovací systém je ideálny pre nepretržitú prevádzku, sponkovačky májú vysokú frekvenciu výstrelov za minútu.
Sponkovačka na sponkovacie robotySponkovačky s automatickým doplňovaním spôn a vysokou nosnosťou zásobníka, ktoré sú vhodné na výrobné linky s automatizáciou .
Sponkovačky s automatickým doplňovaním spônSponkovačky s automatickým doplňovaním spôn sú vhodné pre výrobné linky s automatizáciou .

Zošívačky a sponkovačky sú väčšinou vnímané ako ručné náradie alebo jednoduchá mechanizácia napr. stojanové šičky. JOSEF KIHLBERG Vám prináša ucelenú radu sponkovacích, zošívacích modulov pre obvyklé aplikáce sponkovánia, ktoré poznáte. Ku sponkovačkám  poskytujeme špeciálny lokálny zákaznícky servis zaisťujúcí spoľahlivý a dlhodobý chod sponkovačiek zaistený spoľahlivými dodávkami sponiek určených na automatické aplikácie sponkovania.

špeciálne riešenie

Modul JOSEF KIHLBERG na uzatváranie kartónových krabíc integrovaný do plne automatickej sponkovačky škatúľ zaisťuje pevné a stabilné uzatvorenie krabice z vlnitej lepenky. Sponkovací systém má výsuvnú nákovu, ktorá prenikne do kartónu a následne umožní zahnutie spony. viď obrázok zosponkovania nižšie. Sponkovačku resp. kartonážny uzatvárač s výsuvnou nákovou spoznáte podľa dvoch dier, ktoré zostanú v kartóne po bokoch spony. Na trhu existuje aj systém našej sesterskej spoločnosti výrobcu sponkovačiek pre slepé šitie firmy MEZGER viď. www.mezger.cz, kedy pri slepom šití nie je používaná výsuvná nákovka, ale kartonážna sponka sama preniká do kartónu a je ohýbaná unikátnym systémom brániacim poškodeniu produktu.

spoj 561

Sponkovacie hlavy JOSEF KIHLBERG na uzatváranie kartonáže, sú vybavené výsuvnou nákovkou, ktorá preniká vedľa spony do kartónu a zaisťuje ohnutie nožičiek sponky. Na obrázku nižšie je vidieť systém s veľkokapacitným zásobníkom sponiek, ktorý zaisťuje plynulé dobíjanie sponkovacej pištole. Systém je plno-pneumatický s tým, že ovládanie je zaisťované elektroventilom na 24V.

modul 561

K dispozícii sú aj samostatné OEM sponkovacie moduly na uzatváranie kartónov, ktoré možno ľahko integrovať do zákazníckych riešení alebo je možné ich včleniť do existujúcich technológií ako náhradu za lepenie páskou alebo hotmeltovými lepidlami. Sponkovanie kartónov alebo obalov z vlnitých lepeniek zaisťuje bezkonkurenčne najvyššiu pevnosť spoja.

spo 777/ 779

Ďaľšie typy automatizačných modulov JOSEF KIHLBERG sú sponkovacie moduly na zošívanie s pevnou nákovkou. Tieto moduly môžu byť postavené na základe sponkovacích technológií KIHLBERG známych z ručného náradia. Pri zošívaní s pevnou nákovkou nevznikajú v kartóne alebo v zošívanom materiály vedľajšie diery po vniknutí výsuvnej nákovy do kartónu ako pri systéme s výsuvnou nákovkou.

prípravky

Pevná nákovka zošívačky môže byť upevnená na zákazníkovej konštrukcii v predpísanej polohe vzhľadom k zošívačke. Tvary a uchytenie kovadlinek sú predmetom odborného posúdenia techník JOSEFA KIHLBERGA.

moduly 779

Zákaznícke riešenia -zošívacie stolice môžu byť prispôsobené tvarom, variabilitou, počtom a polohou sponkovacích hláv. Prednosťou riešenia je plno-pneumatické ovládanie.

šicí stoly

Špeciálne vyvinuté stoly pre šitie obalových konštrukcií z vlnitej lepenky umožňujú zvládať naraz niekoľko zošívacích operácií . Zošívačka kartonáže vytvorená z originálnych hláv JOSEF KIHLBERG Vás nebude limitovať, pretože bude vyrobená presne podľa Vašich požiadaviek.

moduly 777

Automatizáciu zošívania, automatizáciu sponkovania a automatizáciu uzatváraniu kartónov je možné realizovať i formou robotického zošívania a sponkovania. Robotické sponkovacie pracoviská sú v súčasnosti najuniverzálnejším riešením. Špičková robotická sponkovačka môže byť vystavená s robotom napr. ABB, FANUC, KUKA, MOTOMAN, FUJI ACE, YAMAHA, SUZUKI, MITSUBISHI a ďalšími.

Základným predpokladom pre spoľahlivý chod automatizačných hláv sú kvalitné spony. Sponám venujeme pozornosť tak, aby s automatickou sponkovačkou tvorila bezproblémový celok a zákazník tak nemusel riešiť problémy kvôli nekvalitným sponkám a zvýšené opotrebenie hlavíc.

Pre bližšie informácie volajte našu KIHLBERG HOT-LINE +420 607 237 237.