Zaisťujeme výkup použitých sponkovačiek, starších zošívačiek, sponkovačiek na kartóny, kartonážnych uzatváračov. Vykúpené sponkovacie zariadenie repasujeme a ponúkame k odkúpeniu prostredníctvom bazáru sponkovačiek vo veľmi výhodnej cenovej ponuke. K dispozícií so zľavou sú i predvádzacie sponkovačky a zošívačky alebo sponkovačky z našej požičovne.

Systém garantuje zákazníkom nízke náklady na obnovu strojového parku a taktiež sprístupňuje sponkovaciu techniku zákazníkom s minimálnym rozpočtom.

Ak nám chcete ponúknuť sponkovacie zariadenie na odpredaj, pošlite nám nasledujúce informácie o Vašej sponkovacej pištoli alebo o kartonážnom uzatvárači :

  • sériové číslo sponkovačky
  • typ sponkovačky
  • fotografiu sponkovačky
  • informáciu o funkčnosti

Keď si zakúpite u nás repasovanú sponkovačku alebo uzatvárač škatúľ, poskytneme vám minimálne 6-mesačnú záruku na celé sponkovacie zariadenie. Ku všetkým repasovanými sponkovačkám garantujeme aj zaujímavé ceny spôn. Časť sponkovačiek z bazáru sú minimálne používané, pretože slúžili ako predvádzacie kusy na veľtrhoch alebo pri predvádzaní u zákazníkov. V našich bazárových sponkovačkách si určite vyberiete správny typ pre Vás a preto sa o aktuálnej ponuke informujte na našich kontaktoch. Na použité sponkovacie pištole a zošívacie náradie je garantovaná minimálne dvojročná dostupnosť náhradných dielov.